Triathlon van Langedijk in getallen!

overzichtplaatje

Langedijk is achter de rug dus weer eens tijd om in de getallen te duiken.  Dit keer ook meer aandacht voor de dames want die kwamen er in statistieken van Heerhugowaard bekaaid vanaf ;-)

Het artikel is opgedeeld in de volgende onderdelen:

  • Snelste tijden
  • Totaalbeeld van de wedstrijd in grafiek vorm
  • Wie hebben de meeste posities gewonnen?
  • Wie hebben de meeste posities verloren?
  • Positie verloop van de top 15/top 10
  • Terugblik op 3 jaar Triathlon van Langedijk

De snelste tijden

Zwemmen

De top 10 van snelste zwemmers is als volgt:

Naam Deelname soort Tijd km/u
De SnelleJongens Trio 06:59,0 4,30
Daan Glorie Clinic 07:05,6 4,23
Rinse van de Ouweelen Sprint 07:16,5 4,12
Jeroen Tiebie Sprint 07:19,0 4,10
Jan Klaver Sprint 07:20,0 4,09
Peter Johan Dillo Sprint 07:23,9 4,05
Emiel van Tongerlo Sprint 07:25,6 4,04
Henk Elbertsen Sprint 07:26,1 4,03
Michael Krijnen Sprint 07:26,7 4,03
Bob van Walsum Sprint 07:38,6 3,92

Heren

Naam Tijd km/u
Daan Glorie 07:05,6 4,23
Rinse van de Ouweelen 07:16,5 4,12
Jeroen Tiebie 07:19,0 4,10
Jan Klaver 07:20,0 4,09
Peter Johan Dillo 07:23,9 4,05

Dames

Naam Tijd km/u
Talisa van der Fluit 08:19,4 3,60
Dagmar Krijnen-van Dijk 08:42,5 3,44
Marion Visser 08:49,8 3,40
Martine Wilms 08:54,7 3,37
Judith Feskens 09:11,5 3,26

Wissel 1 (T1)

Overall

Waar de individuele deelnemers last hebben van een wetsuit en/of aankleden, kunnen de trio’s de chip doorgeven en dus zie je bij de wisseltijden dat zij het snelste wisselen van het zwemmen naar het fietsen.

Naam Deelname soort Tijd
Theo Schilder Heren 2 Team 00:28,8
Pro Salton Team 00:29,1
Mortal Wombats Team 00:31,0
KroonMolenaar Team 00:32,4
Theo Schilder dames Team 00:32,8
Knallen Maar! Team 00:35,0
Henk Elbertsen Man 00:35,2
Overbos H5 Team 00:35,4
De DrougheHuijgh Team 00:36,2
Koos Zut Man 00:36,3

Heren

Naam Tijd
Henk Elbertsen 0:00:35,2
Koos Zut 0:00:36,3
Peter Johan Dillo 0:00:39,2
Hans Leek 0:00:43,3
Rinse van de Ouweelen 0:00:44,0
Paul Nieuwenhuizen 0:00:46,3
Rob Hetsen 0:00:47,7
Michael Krijnen 0:00:49,1
Dre van Oosten 0:00:50,2
Emiel van Tongerlo 0:00:50,7

Dames

Naam Tijd
Talisa van der Fluit 00:42,5
Dagmar Krijnen-van Dijk 00:52,8
Marion Visser 01:00,3
Eline Lute-Kuin 01:00,6
Laura van den Heuvel 01:00,7

Fietsen

Overall

Naam Deelname soort Tijd
Menno van Aalderen Sprint 0:29:06,9
De SnelleJongens Trio 0:31:13,8
Pro Salton Trio 0:32:05,7
Theo Schilder heren Trio 0:32:09,5
Koos Zut Sprint 0:32:14,0
Peter Johan Dillo Sprint 0:32:20,4
Theo Schilder Heren 2 Trio 0:32:22,2
Jeroen Tiebie Sprint 0:32:49,3
Michael Krijnen Sprint 0:32:53,7
Henk Elbertsen Sprint 0:32:56,8

Heren

Naam Tijd
Menno van Aalderen 0:29:06,9
Koos Zut 0:32:14,0
Peter Johan Dillo 0:32:20,4
Jeroen Tiebie 0:32:49,3
Michael Krijnen 0:32:53,7
Henk Elbertsen 0:32:56,8
Emiel van Tongerlo 0:32:57,0
Rinse van de Ouweelen 0:33:11,7
Remko van Hove 0:33:34,6
Mark Overtoom 0:33:49,4

Dames

Naam Tijd
Eline Lute-Kuin 0:35:46,4
Talisa van der Fluit 0:36:04,8
Audrey Breur 0:37:32,2
Marianna Hoekstra 0:37:51,7
Dagmar Krijnen-van Dijk 0:38:14,5

Wissel 2 (T2)

Overall

De wissel van Fietsen naar lopen is wederom ten prooi aan de teams die niet de schoenen hoeven te wisselen.

Naam Deelname soort Tijd
Pro Salton Trio 0:00:21,9
Theo Schilder heren Trio 0:00:26,7
Knallen Maar! Trio 0:00:27,2
Theo Schilder Heren 2 Trio 0:00:27,5
Mortal Wombats Trio 0:00:29,4
Jan Klaver Sprint 0:00:30,1
Bert Westhoff Sprint 0:00:31,7
Windkracht 10 Trio 0:00:32,2
Belly Trio 0:00:32,6
Bam Trio 0:00:33,6

Heren

Naam Tijd
Jan Klaver 0:00:30,1
Bert Westhoff 0:00:31,7
Emiel van Tongerlo 0:00:34,8
Peter Weijers 0:00:35,8
Mark Elbertsen 0:00:36,9
Rinse van de Ouweelen 0:00:37,1
Koos Zut 0:00:38,8
Jeroen Tiebie 0:00:39,5
Paul Nieuwenhuizen 0:00:39,7
Olaf Bos 0:00:39,8

Dames

Naam Tijd
Annet Roest 0:00:37,6
Eline Lute-Kuin 0:00:39,2
Dagmar Krijnen-van Dijk 0:00:42,3
Marion Visser 0:00:45,7
Talisa van der Fluit 0:00:45,9

Hardlopen

Overall

Naam Deelname soort Tijd
Theo Schilder heren Trio 0:15:09,2
Theo Schilder Heren 2 Trio 0:15:33,0
Peter Johan Dillo Sprint 0:17:25,4
De SnelleJongens Trio 0:17:29,8
Remko van Hove Sprint 0:17:35,1
Henk Elbertsen Sprint 0:17:36,9
Michael Krijnen Sprint 0:17:43,7
Hans Bader Sprint 0:17:48,0
Mark Overtoom Sprint 0:17:48,3
Pro Salton Trio 0:17:53,1

Heren

Naam Tijd
Peter Johan Dillo 0:17:25,4
Remko van Hove 0:17:35,1
Henk Elbertsen 0:17:36,9
Michael Krijnen 0:17:43,7
Hans Bader 0:17:48,0
Mark Overtoom 0:17:48,3
Rinse van de Ouweelen 0:18:06,0
Remco Dekker 0:18:31,6
Melvin Disco 0:18:38,0
Emiel van Tongerlo 0:18:42,2

Dames

Naam Tijd
Talisa van der Fluit 0:19:13,4
Eline Lute-Kuin 0:19:36,3
Lida Deen 0:20:37,5
Audrey Breur 0:21:25,2
Nathalie Dragt 0:22:16,1

Totaal beeld van alle tijden

Heren

herenIn1

Dames

damesIn1

Posities gewonnen

De tijden zijn natuurlijk interessant maar wie hebben met welk onderdeel de meeste posities gewonnen?

Wissel 1

Heren

Naam Posities gewonnen
Erwin Le Blansch 11
Remco Dekker 7
Dre van Oosten 7
Rob Hetsen 7
Koos Zut 6
Hans Bader 6
Hans Leek 6
Ruud Doodeman 6
Johnny van Beers 6
Willem van der Voort 6

Dames

Naam Posities gewonnen
Silke Bink 3
Cora Blankendaal 2
Eline Lute-Kuin 2
Suzanne Bark 1
Esther Ploeg 1

Fietsen

Heren

Naam Posities gewonnen
Menno van Aalderen 46
Nico van Langen 25
Mark Overtoom 24
Peter Verplancke 24
Her Tesselaar 23
Sjaak Schuitemaker 21
Nico Groot 20
Maarten Kamsma 18
Marco Bijl 16
Remco Dekker 15

Dames

Naam Posities gewonnen
Audrey Breur 5
Cora Blankendaal 4
Marianna Hoekstra 3
Kim Albacht-Kardinaal 3
Silke Bink 3
Lida Deen 3
Nathalie Dragt 3
Suzanne Bark 3

Wissel 2

Heren

Naam Posities gewonnen
Peter Weijers 6
Johnny van Beers 4
Rob Hetsen 4
Emiel van Tongerlo 3
Mark Elbertsen 3
Rob van der Voort 3
Vincent Broekkamp 3
Olaf Bos 2
Peter Tijsen 2
Robbert van Meulem 2
Melvin Disco 2
Niels Tesselaar 2
Willem van der Voort 2
Ruud Sweep 2
Maarten Kamsma 2
Jorik Quax 2

Dames

Er waren niet meer dames die posities wonnen met hun wissel

Naam Posities gewonnen
Annet Roest 2
Nathalie Dragt 1

Hardlopen

Heren

Naam Posities gewonnen
Roy Witte 18
Erwin Le Blansch 16
Her Tesselaar 15
Melvin Disco 14
Bert Westhoff 13
Alex Bruijnzeel 13
Niels van der Hoek 10
Jorik Quax 9
Johan Wijler 9
Niels Tesselaar 7

Dames

Naam Posities gewonnen
Lida Deen 4
Nathalie Dragt 2
Audrey Breur 1
Judith Feskens 1
Suzanne Bark 1
Esther Ploeg 1
Miranda Emmanouilidis 1

Posities verloren

Wie hebben er nu veel posities verloren met welk onderdeel?

Wissel 1 (T1)

Heren

Naam Posities verloren
Robbert van Meulem 17
Johan Wijler 11
Roy Witte 9
Wouter Heida 9
Peter Weijers 8
Jacco van der Werff 8
Frank Potter 8
Erik Brandsma 7
Jeroen Tiebie 5
Theo van der Fluit 5

Dames

Naam Posities verloren
Martine Wilms 4
Nathalie Dragt 3
Ageeth van de Oever 3
Ilse Stallinga 3
Miranda Emmanouilidis 0

Fietsen

Heren

Naam Posities verloren
Stefan Smit 25
Daan Glorie 20
Mark Elbertsen 20
Frank Potter 20
Richard Havenaar 19
Peter Weijers 17
Paul Homan 17
Vincent Bouwer 17
Erik Brandsma 16
Wouter Heida 15

Dames

Naam Posities verloren
Judith Feskens 6
Marion Visser 4
Martine Wilms 4
Ageeth van de Oever 3
Ilse Stallinga 3

Wissel 2 (T2)

Heren

Naam Posities verloren
Marco van Rossum 7
Jos van de Pol 6
Luuk Bos 6
Marco Bijl 5
Peter Verplancke 5
Menno van Aalderen 5
Michael Krijnen 3
Roy Witte 2
Emiel Schilder 2
Dennis Boomstra 2
Jacco van der Werff 2

Dames

Net zoals bij de gewonnen posities bij dit onderdeel bij de dames, zijn er ook niet veel deelnemers die posities verloren tijdens de wissel.

Naam Posities verloren
Martine Wilms 1
Judith Feskens 1
Suzanne Bark 1

Hardlopen

Heren

Naam Posities verloren
Wouter Heida 28
Maarten Kamsma 21
Menno van Aalderen 18
Nico Groot 14
Peter Verplancke 14
Sten Albracht 9
Diederik de Boer 9
Eduard Borst 9
Rob Marinus 8
Luuk Bos 7
Peter Tijsen 7
Dennis Boomstra 7

Dames

Naam Posities verloren
Cora Blankendaal 3
Martine Wilms 2
Helga van Kleef 2
Marianna Hoekstra 1
Annet Roest 1
Ilse Stallinga 1
Amber de Goede 1

Positie verloop van de top 15/10

Heren

VerloopHeren

Dames

Opvallend is hoe Talisa vanaf de start tot de finish de wedstrijd bij de dames heeft bepaald.

VerloopDames 3 jaar triathlon van Langedijk

Dit jaar was de derde editie van de triathlon van Langedijk. Wie is nu de snelste geweest over de afgelopen 3 edities?

Heren

Dit jaar pakte Peter Johan Dillo de overwinning in Langedijk in een snelste tijd ooit!

Jaargang Naam Eindtijd Rangschikking
2014 Peter Johan Dillo 0:58:29,9 1
2012 Rinse van de Ouweelen 0:59:13,9 1
2013 Henk Elbertsen 0:59:14,6 1
2014 Henk Elbertsen 0:59:17,9 2
2012 Emiel van Tongerlo 0:59:32,4 2
2014 Michael Krijnen 0:59:35,4 3
2012 Hans Bader 0:59:37,4 3
2013 Michael Krijnen 1:00:47,9 2
2013 Jeroen Tiebie 1:00:53,2 3

Dames

Bij de dames is er maar 1 dame: Talisa van der Fluit. Bij de eerste editie van de triathlon van Langedijk zette zij direct de snelste tijd ooit neer.

Jaargang Naam Eindtijd Rangschikking
2012 Talisa van der Fluit 1:03:59,6 1
2013 Talisa van der Fluit 1:05:05,4 1
2014 Talisa van der Fluit 1:05:06,0 1
2012 Lucienne Groenendijk 1:05:16,2 2
2014 Eline Lute-Kuin 1:06:26,7 2
2013 Jessica Glasbergen 1:06:56,9 2
2013 Eline Lute-Kuin 1:08:57,2 3
2012 Laura Hak 1:09:33,7 3
2014 Dagmar Krijnen-van Dijk 1:10:53,9 3